Vysavače a elektronika

Roomy Gold robotický vysavač

Roomy Gold je jednoznačně jedním z nejlepších a nejvýkonnějších robotických vysavačů na trhu. Je vhodný především na hladké podlahy, na kterých si poradí opravdu velice snadno, ale především i na koberce s nízkým vlasem. Je jasné, že obrovský koberec, který má vlasy dlouhé několik cm nevyluxujete ani normálním vysavačem, natož aby se to povedlo robotovi, proto není vhodné ani se o tuto činnost snažit.

Mohlo by tak dojít k snadnému poškození robota. Roomy Gold je výrobkem společnosti RobZone.

Tato společnost má opravdu vysoké postavení na trhu s elektronikou a jinými moderními technologiemi. Jako jedna z prvních společností přišla s tímto robotem na trh a představila ho společně s UV-C desinfekcí, která je jistě všem dobře známá. UV-C desinfekci je možné přidávat nejen do vysavačů, kde ničí prachové roztoče a jiné bakterie, které by mohli vážně ohrozit zdraví, ale dokonce je UV-C desinfekce zabudována i ve speciálním stojanu na zubní kartáčky.

Díky této desinfekci se Roomy Gold perfektně hodí do všech domácností, kde jsou nejen děti, ale i zvířata, protože desinfekce je zároveň schopná hubit všechny vajíčka od blech nebo jiných škůdců.

Zároveň díky mopu s aktivním uhlíkem zajistí důkladní a hygienický úklid vaší podlahy, aniž  by jste se museli namáhat s klasickým těžkým mopem.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Značkové vysavače a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.