Vysavače a elektronika

Robotické vysavače porovnání

V současné době je na trhu několik opravdu kvalitních vysavačů, které se od sebe podstatně liší a to nejen svými funkcemi nebo vlastnostmi, ale i designem nebo příslušenstvím. Mezi naprosté jedničky na trhu patří roboti od společnosti RobZone.

Mezi jejich roboti nepatří jen klasické vysavače, které jsou určeny pro všechny tipy povrchů, ale dokonce mají v nabídce i speciální vysavač, který ocení jistě každý, kdo má doma své mazlíčky a těmi jsou psy. Roomy Silver Dog je speciální robot, který je extrémně výkonný a má velice odolné kartáče pro pravidelné čistění podlah od zvířecí srsti.

Díky své výbavě je schopný vyčistit nejen podlahy, ale dokonce i chlupy znečištěné koberce, které se klasickým ručním luxem jen těžko odstraní.

Vzhledem k tomu, že společnost počítá s tím, že tento robot bude pořizován do domácnosti, ve které se nachází pes a možná i děti, tak je samozřejmě vybaven ještě několika užitečnostmi. Mezi ně patří zejména desinfekce UV-C  zářením a je vybaven tím nejúčinnějším systémem filtrace s aktivním uhlíkem a nanostříbrem. Uhlík a stříbro tvoří ve spojení desinfekci. Díky těmto faktorům se pak nemůže stát, že se ve vašem bytě nacházejí škůdci, hmyz nebo v koberci různé bakterie nebo vajíčka od blech. Tento robot se skutečně hodí zejména do domácnosti se zvířaty.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Značkové vysavače a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.