Vysavače a elektronika

Robotický vysavač RobZone

Robotické vysavače RobZone jsou velice kvalitní a výkonné produkty určené pro úklid domácnosti. Tato společnost se sídlem v Rakousku vyrábí robotické inteligentní stoje již několik let a nově zřídilo své předváděcí centrum v centru Prahy.

V tomto centru si můžete nejen na vlastní oči prohlédnout a vyzkoušet kvality těchto strojů, ale především se vám zde dostane informací od zkušených odborníků na vysavače od této značky a značného a podrobného porovnání. Všechny robotické vysavače od této společnosti jsou velice výkonné.

Společnost bere v potaz to, že se jednotlivé domácnosti od sebe v mnoha ohledech lidí. V některých domácnostech jsou děti nebo psy, jiné velikosti místností a některé domácnosti mají kombinované typy podlah včetně koberců. Největším problémem v domácnostech jsou psy.

Samozřejmě se jedná o ty největší miláčky v rodině, ale jejich chlupy mohou velice znepříjemnit úklid. RobZone vyvinula vysavač, který je speciálně vyroben na chlupy v domácnosti od našich mazlíčků.  Vysavač nese název Silver Dog a je určen nejen pro parketové podlahy, ale především i pro koberce. Pojme až jeden litr nečistot a povrch skvěle vysaje, vykartáčuje zvířecí chlupy z koberců a podlahu dokonce vydesinfikuje. Podlahy desinfikuje proti roztočům, bakteriím a likviduje vajíčka blech. Tento vysavač je vhodný do všech domácností i do těch ve kterých nejsou domácí zvířata.

Komentáře jsou uzavřeny.