Vysavače a elektronika

Vysavač robotický Ecovacs D54 Deepoo

Tento nový model robotického vysavače od společnosti Ecovacs je jeden z nejjednodušších a tedy také cenově nejdostupnějších vysavačů své řady. Výhodou tohoto vysavače je, že jeho velikost a výška je opravdu velice malá a tak se vysavač pohodlně dostane i do nejhorších míst – pod gauč, postel nebo kancelářský stůl.

Nevýhodou tohoto vysavače je, že jeho baterie nevydrží příliš dlouho nabitá. Vysavač si samozřejmě nechá záložní energii na to, aby si sám dojel na nabíjecí stanici, ale samotný vydrží v pohybu je 45 minut.

Proto je tento robotický vysavač vhodný zejména do domácností, kde je méně pokojů nebo jsou pokoje opravdu malé.

Výhodou tohoto vysavače je, že v případě, když nastavíte přesný čas začátku úklidu a máte zájem aby se úklid opakoval denně, tak bude vysavač v tomto termínu skutečně každý den vysávat a zcela sám. Z práce nebo z nákupu se tedy vrátíte do relativně uklizeného bytu. Ve vysavači je několik desítek senzorů, které v případě, že zaregistrují překážku nebo schody, se tomuto prostoru automaticky vyhnout. Není tedy třeba, aby byl vysavač vybaven omezovačem, který je ke každému vysavači dostupný jen jeden. Na tomto robotické vysavači je předností, že je určen k úklidu všech typů podlah a to včetně koberců, protože je vybaven několika rotačními kartáči.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Parketové vysavače a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.