Vysavače a elektronika

Robotický vysavač Roomba

Robotické vysavače Roomba jsou vyráběny společností iRobot. V současné době jsou k dispozici tři série vysavačů, které v sobě zahrnují několika dalších produktů, které se od sebe liší a to nejen kvalitami, ale i cenou a příslušenstvím.

Příslušenství je samozřejmě ke každému vysavači dodáno a je zahrnuto v ceně, je ale možné zakoupit si další produkty, které pomáhají uklízení nebo údržbě tohoto robota. Nutností je i dokupování různých náhradních filtrů, které mají ale dlouhou životnost a tak se nemusíte obávat častých výdajů. Výhodou těchto robotů je i jejich údržba, která je opravdu velice jednoduchá.

Vysavač je vybaven odpadní miskou, která je snadno odjímatelná a je možné ji omývat pod tekoucí vodou. Nejnovější modely těchto vysavačů je možné zakoupit s několika funkcemi úklidu a intenzity úklidu, ale především jsou určeny na úklid všech typů podlah včetně koberců s jemným a nízkým vláknem. Některé koberce mohou být velkým problémem a to zejména ty v vysokým vláknem, které jsou měkké.

Po tomto povrchu se rozhodně nedoporučuje vysavač pouštět, protože by mohlo dojít k snadnému poškození, které v reklamaci není bráno v potaz. Některé robotické vysavače od této firmy jsou určeny pouze pro koberce, které jsou znečištěné chlupy od domácích mazlíčků a mají antibakteriální filtr.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Parketové vysavače a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.