Vysavače a elektronika

Robotický vysavač Carneo

Robotické vysavače Carneo mají rozdělené funkce pro jednotlivé vysavače. Na koberce, parkety, dlažbu nebo dlaždice. V současné době nabízí společnost dva produkty, které jsou určeny pro domácí práce. Tyto dva produkty se od sebe liší mnoha důležitými faktory, na které je při výběru nutné brát zřetel.

Především se jedná o to, že nový typ vysavače má více úklidových programů, funkci mopu, desinfekční zařízení pomocí UV lampy a samozřejmě cenou. I když se na první pohled může zdát, že jsou tyto služby zcela nepotřebné, tak tomu tak není.

Každá maminka a tatínek chtějí, aby jejich děti vyrůstali v čistém a bezpečném prostředí. Díky desinfekčnímu programu tento vysavač zbaví všechny typy podlahy škůdců, vajíček od blech v případě, že se v domácnosti nacházejí psy a jiných bakterií.

Zároveň díky své funkci mopu i lehce omyje podlahu vodou a desinfekčním prostředkem. Díky tomuto vysavači už nemusíte každý den luxovat a umývat podlahu, ale vysavač to udělá za vás. Tento vysavač vyčistí nejen parketové podlahy, ale i koberce, takže pohodlně může přejíždět z jedné místnosti do druhé. Díky pěti volitelným programům je možné vysavač nastavit na lepší a výkonnější vysávání koberců nebo jiných podlah.

Vysavač se tak příliš nevybije a v případě, že ano, tak si sám zajede na nabíječku.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Parketové vysavače a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.