Vysavače a elektronika

Robotický vysavač Samsung

Společnost Samsung se specializuje na výrobu veškeré elektroniky a k ní se samozřejmě řadí i robotické vysavače. Samsung má k dispozici několik typů robotů, které vynikají svými vlastnostmi a nadčasovým designem. Jedním z novinek je robot NaviBot.

Tento robotický vysavač je velice pokročilý a vyniká několika vlastnostmi, které se u jiných robotů jen tak nevidí. Ve chvíli, kdy robot zaregistruje, že je nádoba na prach a odpad plná, tak se robot automaticky vrátí ke své základně, kde se sám vyprázdní do prachové komory, která je k odpadu určená. Nejen že se nemusíte starat o luxování domácnosti, ale teď už se dokonce ani nemusíte starat o samotný vysavač, který je nutný vyprazdňovat.

Jednou za čas je samozřejmě nutné odpadní nádobku na prach vyhodit, ale její obsah je tak velký, že tuto činnost nemusíte provádět i několik týdnů. Všechny nádobky na prach – ve vysavači i ta odpadní jsou snadno omyvatelné pod tekoucí vodou. Co se týče údržby, tak je vymývání a vyhazování jedinou činností, kterou je nutné provádět. Díky tomu, že je tento robot tak nízký, tak se snadno dostane do míst, kam se i lidská ruka jen těžko dostane, jako je pod sedací soupravu nebo nízký nábytek či kancelářský stůl.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Levné vysavače a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.