Vysavače a elektronika

Robotický vysavač iRobot

Vysavače od společnosti iRobot jsou opravdu velice kvalitní. Jejich kvalitě dopovídá i jejich cena. Cena nových modelů vysavačů se mnohdy pohybuje až okolo 14 000Kč, ale cena samozřejmě odpovídá kvalitě výrobku. V současné době, dalo by se říct, že jsou výrobky od této společnosti těmi nejlepšími na trhu.

Tato společnost se robotickými systémy zabývá už několik let a tak jejich pracovníci mají i patřičné zkušenosti. Opomenutelnou výhodou těchto vysavačů je jejich vzhled. Vysavače skutečně doplňují domácnost.

Většina vysavačů ať už se jedná o ty robotické nebo manuální vypadají a jsou obrovské. Tyto vysavače jsou malé, nízké takže se dostanou i do prostorů, kam se jen těžko jiné vysavače mnohdy podívají.

Některé vysavače jsou dokonce chromované což jejich vzhledu dodává ještě většího luxusu. Velkou výhodou je zejména doba nabíjení tohoto produktu. Nabíjí se necelé tři hodiny, což je méně než u ostatních vysavačů různých značek. Další předností je jeho hlučnost. Ve chvíli, kdy je vysavač v pohybu a je zapnutý, tak nevydává téměř žádné zvuky a tak téměř není slyšet. To je výhodou zejména v domácnostech, kde se nacházejí děti nebo zvířata. Jeho výkon je dokonce tak vysoký, že bez jakýchkoli problémů dokáže zbavit podlahu nejen nečistot, které jsou usazené, ale především chlupů a to i z koberců, které často bývají součástí domácností.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Levné vysavače a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.