Vysavače a elektronika

Robotický vysavač CleanMate QQ-2

Tento robotický vysavač je nejprodávanějším produktem od společnosti CleanMate. Tato firma vyrábí několik typů těchto robotických vysavačů, ale i přes se tento řadí mezi nejvyhledávanější. Jednou z předností vysavače je i jeho vzhled. Vysavač opravdu velice dobře vypadá a je samozřejmě mimo jiné i velice výkonný.

Je vybaven tří fázovým systémem úklidu. Mezi tyto tři fáze se řadí nejen vysávání, ale i kartáčování a umývání podlah. Všechny tři fáze je možné zapnout zvlášť nebo také dohromady.

Vzhledem k tomu, že je vysavač naprogramován na dálkové ovládání, tak si můžete pohodlně od televize z gauče ovládat jaký program je momentálně nejvíce nutný. V případě, že bude vysavač na koberci, tak je jasné, že nepotřebujete mytí podlahy, ale kartáčování.

Tyto přednosti jsou opravdu velice ceněné a dostali tento typ vysavače na přední pozice. Další výhodou jsou senzory, které má po obvodu vysavač zabudované. Senzory snímají zejména schody nebo jiné sníženiny v podlaze, takže zamezují pádu ze schodů. Vysavač je tak vhodný zejména do domů, protože zde není riziko zničení. Vysavač je zároveň velice jednoduchý co se týče údržby. Vzhledem k tomu, že je vybaven omyvatelnou nádobkou na prach, který vysaje, ta je možné nádobku umývat nejen pod tekoucí teplou vodou, ale dokonce je možné nádobku dávat do myčky na nádobí.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Levné vysavače a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.